Mart 1, 2021
Baby Shark, YouTube’da yedi milyar kez görüntülendi

Baby Shark, YouTube’da yedi milyar kez görüntülendi

Çılgınca bulaşıcı ve sürekli tekrarlayan çocuk şarkısı “Baby Shark”, yedi milyardan fazla çalma ile en çok izlenen YouTube videosu haline geldi.

Şarkının İngilizce versiyonu “Bebek Köpekbalığı Dansı”, YouTube’da sabah 4 civarında yedi milyardan fazla izlendi ve Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin “Despacito” adlı şarkısının en çok izlenen videosu oldu. platform.

İlk olarak Haziran 2016’da YouTube’a yüklenen her yerde bulunan çocuk şarkısı ve kulak kurdu, Seul merkezli prodüksiyon şirketi Pinkfong’un bir Amerikan kamp ateşi şarkısının remiksidir.

Son derece bulaşıcı ve durmaksızın tekrar eden çocuk şarkısı “Baby Shark” en çok izlenen YouTube videosu oldu, yedi milyardan fazla oyunla.

Şarkının İngilizce versiyonu “Baby Shark Dance”, platformda en çok izlenen video olarak Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin “Despacito” yu tahttan indirerek YouTube’da sabah 4 civarında yedi milyardan fazla görüntülendi.

İlk olarak Haziran 2016’da YouTube’a yüklenen her yerde bulunan çocuk şarkısı ve kulak kurdu, Seul merkezli prodüksiyon şirketi Pinkfong’un bir Amerikan kamp ateşi şarkısının remixidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir