Mart 1, 2021
Essex’te çamaşır kurutucudan üç adam kurtarıldı

Essex’te çamaşır kurutucudan üç adam kurtarıldı

İngiltere’deki itfaiyeciler Cuma gecesi Essex’te çamaşır kurutma makinesine sıkışan üç genci kurtarmak zorunda kaldı.

Essex İlçesi İtfaiye ve Kurtarma Servisi (ECFRS) yaptığı açıklamada, Epping’deki Bower Hill’de saat 6.35 civarında terk edilmiş bir çamaşırhaneye çağrıldıklarını ve gençlerinin sonlarında olduğuna inanılan üç adamın karar verdiklerini söyledi. endüstriyel boyutlu kurutucunun içine sürünmek için.

ECFRS, iki kişi başarılı bir şekilde girerken, üçüncü kişinin “içeri girmeye çalışırken ayak bilekleri kapıda sıkışıp kalması” sonrasında zorluklarla karşılaştığını söyledi.

İtfaiyeciler, bir dizi ağır ekipman kullanarak adamları kurtarmak için Essex Polisi, Helikopter Tıbbi Acil Durum Hizmeti (HEMS) ve Ambulans Hizmetinin Tehlikeli Alan Müdahale Ekibi (HART) ile birlikte çalıştılar. Üçünün de dışarı çıkmasına izin vermek için kapı kaldırıldı.

ECFRS saat yöneticisi, “Ulaşılması zor bir yerdi ve cihazlardan çamaşır kurutucuya kadar çok sayıda ağır ekipman taşımak ve ardından uzmanlığımızı kullanarak adamlarımızı güvenli bir şekilde kurtarmak için kullanmak zorunda kaldık” Glenn Jackson.

“Yaralının ayak bileklerini serbest bırakmak ve çamaşır kurutma makinesine girmesine izin vermek için bir dizi ekipman kullandık.

“HEMS ekibi ona ağrıyı dindirdi ve sonra yine bir dizi ekipman kullanarak kapıyı hareket ettirmeyi başardık, böylece adamlar dışarı çıkabildi.”

Erkekler ambulans görevlilerinin bakımına bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir