Mart 1, 2021
Kaliforniyalı itfaiye ekipleri helikopterle güvenli bir yere kaldırıldı

Kaliforniyalı itfaiye ekipleri helikopterle güvenli bir yere kaldırıldı

ABD Ulusal Muhafızlarının dört üyesi kurtarıldı ve bölgedeki orman yangınlarına karşı mücadeleye yardım ederken yaralandıktan sonra Cumartesi günü Kaliforniya, Butte County’de güvenli bir yere gönderildi.

Dört asker, Kaliforniya’daki orman yangınlarına atanan 600’den fazla Ulusal Muhafız üyesi arasındaydı ve sıkıştıkları bildirildiğinde Ayı Ateşi ile mücadeleye yardım ediyorlardı, tek kurtarma mümkün olan hava yolu ile.

Dörtlünün bacaklarındaki yaralanma ve ısı yorgunluğu nedeniyle tedavi gördükten sonra hastaneden taburcu edildiği söylendi.

“H20, dört yaralı itfaiyecinin kurtarılmasına yardım etti. İtfaiyecilerin yaralanmaları, ekstremite ve ısı kaynaklı yaralanmalardı.

“H20 mürettebat dik ve engebeli dağ tarafında, Tüy Nehri’nin Güney Fork kuzeyindeki itfaiye çıkarılmasını kolaylaştırmak için vinç vasıtasıyla sokulmuş İtfaiyeci Benton, Nevada İlçe Yangın Helikopter Kurtarma Teknisyeni, aldı.

“Dört itfaiyecinin tamamı dağ tarafından kaldırıldı ve Oroville Hastanesi’ne nakledilmek üzere Butte County ambulansına götürüldü. Sosyal medyada paylaşılan videonun yanı sıra CHP – Valley Division Air Operations, herkesin tam bir iyileşme sağlaması bekleniyor. ”
Cal Fire Pazar günü yaptığı açıklamada, Kaliforniya’da bu yıl şu ana kadar 1.618.742 hektardan fazla yangının 1.618.742 hektardan fazla yandığını söyledi. , 675.825 hektarla iki yıl önce belirlenen rekorun iki katından fazla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir