Mart 1, 2021
Matt Damon, Temple Street için özel bir mesaj paylaşıyor

Matt Damon, Temple Street için özel bir mesaj paylaşıyor

Matt Damon, Temple Street’teki CHI’daki hasta çocuklara, ailelere ve personele yürekten bir destek mesajı göndermek için İrlanda’ya yaptığı son ziyaret sırasında yoğun programından biraz uzaklaştı.

Yeni filmi The Last Duel için İrlanda’da sahneler çeken 50 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, tedavi gören “inanılmaz cesur” çocukları övdü.

Videoda “Temple Street hastanesindeki görevlilere, velilere ve hastalara merhaba, ben Matt Damon size büyük bir merhaba gönderiyor” dedi.

“Geçtiğimiz ayların acımasız geçtiğini biliyorum ama tedavilerinizi yaptırmak için oraya gitmeye devam etmek için inanılmaz derecede cesursunuz ve sadece şunu söylemek istiyorum ki sizler harikasınız, Ne harika bir muamele! Oscar ödüllü aktör Matt Damon, Temple Street’teki CHI’daki küçük hastalarımıza içten bir mesaj göndermek için İrlanda’ya yaptığı son seyahatinde yoğun programından biraz zaman ayırdı. Cesaret verici sözleriniz için çok teşekkür ederim Matt! #TempleStreetKids pic.twitter.com/7C2coM6AjD

Çocuk Sağlığı Vakfı Temple Street İcra Kurulu Başkanı Denise Fitzgerald Damon’ın özel mesajına yorum yapan “Bu sırada Matt’ten bu ilham verici mesajı aldığımız için çok heyecanlı ve mutluyuz hepimiz bu kısıtlama aşamasına girerken zorlu bir zaman.

“Son sekiz ay ülke çapında herkes için zor oldu, ancak Temple Street’teki CHI’da çocukları yaşamı tehdit eden hastalıklarla mücadele eden ebeveynler için daha da zor oldu.”

“Hepimiz önümüzdeki altı hafta boyunca virüsün yayılmasını durdurmak için üzerimize düşeni yapmak üzere birlikte çalışmaya hazırlanırken, lütfen hastanelerimizde savaşan tüm personel, ebeveynler ve hastalar için bir düşünün Her gün onları desteklemek için para toplamak için çok çalışmaya devam edeceğiz. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir