Mart 1, 2021
Donal Skehan “iki yaşın altında iki” ile kilit altında yaşıyor

Donal Skehan “iki yaşın altında iki” ile kilit altında yaşıyor

Donal Skehan, aile yemek zamanlarına ve geleneklerine odaklanan yeni şovu Dakikada Aile Yemekleri ile kendi ailesinin İrlanda’ya nasıl yerleştiğini, iki çocuk babası olarak meşgul olduğunu ve gıda sektöründe on yılı yansıttığını anlatıyor.

Donal Skehan ile en son konuştuğumda, Nisan ayının tam kapatıldığı dönemdeydi. O ve ailesi – karısı Sofie, oğulları Noah (neredeyse 3) ve Oliver (10 ay) – iki yıldır yaşadıkları Los Angeles’tan eve stresli bir yolculuk yaptılar. Salgın nedeniyle hayatlarının bu kadar çabuk kökünden sökülme şekliyle hesaplaşıyorlardı.

Aylar sonra, Dublin’deki Howth’taki kiralık evlerine yerleştiler, ancak çoğu gibi o da son birkaç ayda zor bir ayarlama buldu. “Kesinlikle burada hayatımızın nasıl olacağını bulmanın acısı içindeyiz ama kesinlikle en tuhaf yıl; onu nasıl yargılayabilirsin? Çılgınca oldu” diyor. “Bir şeyleri kontrol altına aldığınızı düşündüğünüz anda, kilitlenme ya da bir tür değişiklik yaşarlar. Bu çılgın bir yıl.”

Donal halkın gözünde büyüdü ve hala sadece 34 yaşında olmasına rağmen hikayesini on yıldan fazla bir süredir işliyoruz. Çekiciliğinin bir kısmı her zaman olumlu, iyimser, coşkulu doğasıydı, ki bunu sürdürüyordu, ama şimdi var İki erkek çocuğa baba olduktan sonra, kendi prodüksiyon şirketini kurduğundan beri ona bir olgunluk ve dürüstlük.

Aynı zamanda dayanıklıdır; yemek pişirmek onun tutkusu ve işi iken, bir grupta olmak ve tek istediği performans yapmaktı. Çocukken okul müzikalindeydi ve en harika şarkı sesine sahip olmasa da kesinlikle bir melodiyi tutabileceğini fark etti. Streetwize adlı bir erkek grupta yer kazandı, ancak kısa ömürlü bir girişimdi.

Daha sonra, Eurovision’da İrlanda’yı temsil etmek için yarışmaya girmeye karar verene kadar, İrlandalı müzik kanalı Bubble Hits’te bazı televizyonlarda sunum yaptı. Bir hindi kuklasına yenilerek başaramadı. Müzik hayallerinden vazgeçmeye hazır olmadığı için İrlanda listelerinde iki numaralı single’ı olan başka bir pop grubu Industry’yi bir araya getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir