Mart 1, 2021
Dünya Seyahat Ödülleri, EPIC Museum Europe’un en iyi turist noktası oldu

Dünya Seyahat Ödülleri, EPIC Museum Europe’un en iyi turist noktası oldu

Eşi benzeri görülmemiş bir değişim, daha az turizm ve kıyılarımıza daha az sayıda gezgin gelmesi, İrlanda otelleri ve müzelerinin ödülleri toplamaya devam ettiği gerçekten bir şey söylüyor. Ve ülkenin gizli mücevherlerinden bir diğeri de başka bir kupa kaptı.

Dublin EPIC Müzesi, ikinci yıl Dünya Seyahat Ödülleri’nde Avrupa’nın Önde Gelen Turistik Cazibe Merkezi seçildi – bu da onu 27 yıllık ödül tarihindeki ilk turistik cazibe merkezi haline getirdi.

2016 yılında CHQ binasında açılan müze, İrlanda’nın göç tarihini araştırıyor, ülkenin hikayeli geçmişini ve onu terk eden 10 milyon insanı hayata geçiriyor, yolculuklarını aydınlatıyor, neden yaptıklarını onları ve nereye gittiklerini.
< Sergi, ziyaretçilerin kaydırabileceği video galerileri, tarih boyunca size yol gösteren hareket sensörü sınavları ve atalarımıza gerçek bir ses veren 100 yıl öncesinden yeniden düzenlenmiş ses klipleri gibi etkileşimli özellikler içeriyor. Ödülü kazanmak yeterince etkileyici, üst üste iki kez kazanmak daha da fazla, ancak ödüllerin halk tarafından oylandığını düşündüğünüzde, bu Dublin spotu için ciddi bir galibiyet. Buckingham Sarayı, Eyfel Kulesi ve hatta Kolezyum gibi diğer yerlerden gelen şiddetli rekabetle mücadele etti. Ödülün önceki kazananları arasında Guinness Storehouse ve London Eye yer alıyor. EPIC Müzesi Direktörü Patrick Greene, galibiyetle ilgili olarak şunları söyledi: “Bu takdiri, özellikle zorlu bir yılın arka planında iki yıldır üst üste almaktan son derece gurur duyuyoruz. ” Aynı ruhla daha fazlası insanlar “yerel alışveriş yapıyor”, İrlandalıların kendi kapılarının önünde iki kez kazanan bir turistik cazibe merkezini deneyimlemek için daha da fazla nedenleri olacağını ve yakında denizaşırı ziyaretçiler için mutlaka görülmesi gereken bir yer olacağımızı umuyoruz. “Eşi benzeri görülmemiş bir değişim, daha az turizm ve kıyılarımıza daha az sayıda gezgin gelmesi, İrlanda otelleri ve müzelerinin ödülleri toplamaya devam ettiği gerçekten bir şey söylüyor. Ve ülkenin gizli mücevherlerinden bir diğeri de başka bir kupa kaptı. Dublin EPIC Müzesi, ikinci yıl Dünya Seyahat Ödülleri’nde Avrupa’nın Önde Gelen Turistik Cazibe Merkezi seçildi – bu da onu 27 yıllık ödül tarihindeki ilk turistik cazibe merkezi haline getirdi. 2016 yılında CHQ binasında açılan müze, İrlanda’nın göç tarihini araştırıyor, ülkenin hikayeli geçmişini ve onu terk eden 10 milyon insanı hayata geçiriyor, yolculuklarını aydınlatıyor, neden yaptıklarını onları ve nereye gittiklerini.
< Sergi, ziyaretçilerin kaydırabileceği video galerileri, tarih boyunca size yol gösteren hareket sensörü sınavları ve atalarımıza gerçek bir ses veren 100 yıl öncesinden yeniden düzenlenmiş ses klipleri gibi etkileşimli özellikler içeriyor. Ödülü kazanmak yeterince etkileyici, üst üste iki kez kazanmak daha da fazla, ancak ödüllerin halk tarafından oylandığını düşündüğünüzde, bu Dublin spotu için ciddi bir galibiyet. Buckingham Sarayı, Eyfel Kulesi ve hatta Kolezyum gibi diğer yerlerden gelen şiddetli rekabetle mücadele etti. Ödülün önceki kazananları arasında Guinness Storehouse ve London Eye yer alıyor. EPIC Müzesi Direktörü Patrick Greene, galibiyetle ilgili olarak şunları söyledi: “Bu takdiri, özellikle zorlu bir yılın arka planında iki yıldır üst üste almaktan son derece gurur duyuyoruz. ” Aynı ruhla daha fazlası insanlar “yerel alışveriş yapıyor”, İrlandalıların kendi kapılarının önünde iki kez kazanan bir turistik cazibe merkezini deneyimlemek için daha da fazla nedenleri olacağını ve yakında denizaşırı ziyaretçiler için mutlaka görülmesi gereken bir yer olacağımızı umuyoruz. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir