Mart 6, 2021
Gardırobunuzu 7 basit adımda nasıl düzenleyebilirsiniz?

Gardırobunuzu 7 basit adımda nasıl düzenleyebilirsiniz?

Kim kendi kişisel gardırop sihirbazını istemez ki?

Dağınık kazak ve gömleklerden etkilenmeyen biri askılı üstleri yakalamış. Hiç gün ışığını görmeyen şok edici pembe elbiseye kim son verecek, ancak kalabalık dolabınızda hışırdarken küçük siyah payet numarasına takılıp kalmayı başarıyor (ve sonra giyecek hiçbir şeyin olmadığı gerçeğinden yakınıyor!).

Sihirli bir değnek sallayacak ve dolap kaosunu sakin, düzenli bir alana çevirecek biri!

Ne yazık ki, geniş gömme dolaplar çoğumuz için pratik bir seçenek değil. Ancak biraz bilgi birikimi ve hayal gücüyle, sahip olduğunuz asma alanından en iyi şekilde yararlanmanız mümkündür. Bazı zaman kazandıran gardırop hileleri sadece elbise dolabınızı dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda sinir bozucu olan ‘ne giyeceklerine dair hiçbir fikriniz olmadığı’ sabahları da engeller.

Asma alanınızı dağınıklıktan titizliğe taşımaya hazır mısınız? Bu yedi adımı deneyin…

Aksi takdirde, maksi elbiseler, pileli etekler ve bu ifade siperlerinden oluşan koleksiyonunuzu barındırmanız gerekiyorsa, yerden tasarruf sağlayan dolap askıları, dört çubuklu pantolon askıları ve ek etek askıları kullanın. yüksekliği en iyi şekilde kullanmanın akıllı yolları.

Tam olarak ulaşamıyorsanız, kaymaz basamaklı iki basamaklı bir güvenlik merdiveni harika bir yatırım olabilir.

Hatta bunlardan butik bir şekilde vitrin yapabilir, gece kıyafetleri veya tatil kıyafetleri asabilirsiniz. Hayalinizdeki bir sonraki yaz tatiline ilham verecek en sevdiğiniz kaftan, mayo, plaj çantası ve parmak arası terlik koleksiyonuyla birlikte Insta’ya layık bir elbise askısı fikri kimden etkilenmez?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir