Mart 6, 2021
Laura Whitmore, Pride of Britain Ödülleri’nde İrlanda tasarımıyla göz kamaştırıyor

Laura Whitmore, Pride of Britain Ödülleri’nde İrlanda tasarımıyla göz kamaştırıyor

Her yıl, Pride of Britain Ödülleri, Britanya’daki günlük kahramanları tekil cesaret eylemleri, zorluklara karşı uzun süreli savaşlar, ısrarlı seferberlik, küçük nezaket eylemleri ve çok daha fazlası için destekliyor.

Karşılaşması gereken kırmızı halıyla göz kamaştırıcı bir etkinlik, ancak bu yıl tören yıldızların parlaması ve çevrimiçi kupalar vermesiyle sanal bir hal aldı.

Covid-19 salgını insanları, sağlık çalışanlarını, öğretmenleri, aileleri ve hatta bazı yüksek profilli sunucuları sınırlarına ittiğinden, duygusal olay bu yıl daha da dokunaklıydı. Kate Garraway, aylar önce virüse yakalanan ve o zamandan beri yoğun bakımda olan kocası Derek’e baktığı için NHS’ye teşekkür etmek için duygusal bir görünüm yaptı.

Segmenti sırasında Cambridge Dükü ve Düşesi ile konuştu ve Kate , NHS’ye bir selam olarak akıllı bir lacivert takım elbise ve gökkuşağı desenli bluzla göz kamaştırdı .

“Teşekkür etmek için asla yeterli kelime bulamazsınız!” dedi.

Virüsü de kapmış olan Prince Charles, bir ödül vermek için sürpriz bir görünüme sahipken, Kaptan Sir Tom Moore, kilitlenme sırasında yürüme meydan okumasıyla insanları aktif ve pozitif tutmaya teşvik ettiği için Özel Tanıma ödülüne layık görüldü Mart.

Bu sadece İngiliz gururuyla değil, gururla dolu bir olaydı. Laura Whitmore, bazı yerel yetenekleri öne çıkarma fırsatını asla kaçırmadan, sunum alanını İrlanda’nın en ilginç ve aranan tasarımcılarından birini desteklemek için kullandı.

Whitmore, Rebecca Beattie’ye aile içi istismar hakkında konuştuğu için Prince’s Trust Young Achiever Ödülü’nü Prens Charles’dan başkasına vermemeye hazırdı. Beattie, moda markasını aile içi istismar hakkında konuşmak ve başkalarına yardım etmek için kullanıyor, bu yüzden en ateşli stil ikonlarımızdan biri tarafından röportaj yapılması uygun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir