Mayıs 13, 2021
Strictly’den Anton Du Beke 50 yaşında ilk kez baba olacak

Strictly’den Anton Du Beke 50 yaşında ilk kez baba olacak

Kesin olarak ortağı olan eski içişleri bakanı Jacqui Smith ile ilk oylanan kişi olmasına rağmen, şovdaki en uzun süre hizmet veren profesyonel dansçı Anton Du Beke, iyimserdir.

Sık sık dans eden hindilerle karaya çıkarıldı – aralarında Ann Widdecombe, Judy Murray, Nancy Dell’Olio ve Susannah Constantine – ancak parıltılı top kupasını kaldırma umudunu asla kaybetmedi.

Ah @ Jacqui_Smith1 , topumuz yok muydu ! Çok yakında aşkım, ama birkaç hafta içinde lansman programından ne kadar büyük bir dönüşüm – ne kadar büyük bir başarı! Gerçekten harika bir ortak olduğunuz için teşekkür ederim – bana dans etmeye devam edeceğinize söz verin! Anton XX 😘🕺💃👏🏻👏🏻👏🏻 https://t.co/0o30SV7zyy pic.twitter.

Gerçekten de oyuncu Emma Barton ile geçen yılki finallere ulaştı. “Geçen yıl yakındık. Belki bir gün bekleyip görmemiz gerekecek” diyor.

Du Beke, savaş öncesi Londra’daki gösterişli balo salonuyla, havalı kurgusal otel The Buckingham’da geçen, tarihi aşk serisinin üçüncüsü A Christmas To Remember’ı kaleme aldı. Bu, tekrar eden karakterler Nancy ve Raymond’un düğününün duyurulmasıyla başlıyor ve büyük olayın oluşumunu anlatıyor.

“Romanlar bağımsız olmasına rağmen, otel parçanın yıldızı, oteldeki balo salonu ve dansla hikayeyi örüyor. Tüm bu hikayeleri kafamın içine çekmek çok güzeldi ,” açıklıyor.

Du Beke, kitaplarının iş birliği olduğunu kabul ediyor, görselleştirdiklerini anlatıyor ve bir başkası oradan alıyor.

Bugün o gün, aşklarım – #yayın günü ! “Hatırlanacak Bir Noel” in şimdi çıktığını bildirmekten çok heyecanlıyım! Tüm ayrıntılar ve bağlantılar için https://t.co/Rc8P6Ovs6c adresine gidin – ÜCRETSİZ bölüm indirme dahil … Keyfini çıkarın! #AntonDuBook 😘📖💃🕺✨ pic.twitter.com/WOTDCjlQ5L

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir