Mart 1, 2021
Yutturmaca yaşatan 10 kült güzellik ürünü

Yutturmaca yaşatan 10 kült güzellik ürünü

Tanya Grimson

Her yıl piyasaya sürülen binlerce güzellik ürünüyle , gerçekte hangi ürünlere yatırım yapmaya değer olduğunu bulmak zor olabilir.

Yıllar boyunca yüzlerce ürünü test edip denedik ve çalıştı güzellik endüstrisindeki en iyilerin yanı sıra, hangi ürünlerin etkinliği kanıtlanmış ve hangilerinin maddeden daha fazla ambalaj ve marka olduğunu belirlemek daha kolay hale geliyor.

Bu 10 ürün, diğerlerinin üzerinde parlayarak onlara hak edilmiş ve kazanılmış bir kült statüsü verir. Aldatmacaya inanma zamanı.

Guarana gibi yağ emici bileşenler ve dolaşımı uyardığı ve selüliti parçaladığı bilinen yüksek konsantrasyonlu kafein içeren krem, gamzelerin görünümünü azaltmak ve cildi sıkılaştırmak için çalışır.

Ünlüler tarafından yaygın olarak onaylanan ve sert bir serseri ve kalçalar isteyen hemen hemen herkes tarafından desteklenen tropikal kokunun kendisi, sürekli olarak kullanmak isteyecek kadar teşviktir.

En iyi sonuçları elde etmek için duşunuzdan sonra her gün uygulayın ve bu yıl jet sosyetesi yapamasak bile, şimdi hazırlığı yapıp havuzunuzu almak için daha iyi bir zaman olamazdı 2021 için hazır.

Geçmişte bol miktarda tonik ve diğer temizlik ürünlerini denedim, bu sadece şimdiye kadar yaşadığım en derin temizliği sağlamakla kalmadı, hemen ardından sonuçlar ve sonraki günler memnuniyet verici olmaya devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir