Mart 6, 2021
Dillon’un Mücadelesi: Gone Fishing

Dillon’un Mücadelesi: Gone Fishing

Açık su, temiz hava ve ikramlarla dolu bir piknik sepeti, dışarıda harika bir aile aktivitesi için genellikle mükemmel bir tariftir.

Eski sözde “bir adama balık verirseniz, bir gün onu beslersiniz. Bir adama balık tutmayı öğretir ve bir ömür boyu onu beslersiniz” sözünde pek çok gerçek vardır. Her çocuk dışarıda çok sayıda takım sporu yapmak için uygun değildir, bu nedenle balık tutmak temiz hava ve aktivite için mükemmel bir çözüm olabilir.

Balık tutmaya gitmeden önce yapabileceğiniz ilk şey arka bahçede egzersiz yapmaktır. Balıksız veya susuz balık tutma pratiği yapmak kulağa aptalca gelse de, çocuğunuz oltasını tutmayı öğrenebilir. Çocukların yaptığı en büyük hatalardan biri, çubuğunu doğru tutmamak ve yeterince sıkı bir ip tutmamaktır.
< Her yaştan çocuk balık tutmayı sevecek. Bununla birlikte, altı yaş ve üstü çocuklar balık tutmak için mükemmel yaştadır. Bir oltayı atacak kadar güçlüdürler ve bir oltanın oltasını ve makarasını tutacak kadar beceriklidirler. Küçük çocuklar plajda basit bir ağın tadını çıkarabilir, yüzen her şeyi yakalamaya çalışabilir!

Balık tutuyorsanız, çocuklarınızı en sevdiğiniz yere getirmeyi düşünün. Balık tutmazsanız, birlikte yerler aramaya ne dersiniz? Yerel bölgenizi balık tutma noktaları için keşfederken bir macera haline getirin.

Ne için balık tutacağınıza karar verin – İrlanda, somon balıkçılığı, sahra balıkçılığı, turna balıkçılığı ve deniz balıkçılığı gibi çeşitli balık tutma imkanı sunar. Aslında, Angling Ireland’a göre İrlanda, Avrupa’nın en iyi balıkçılık tatil yeri olarak kabul edilmektedir.

Angling Ireland, size en iyi nerede balık tutabileceğiniz hakkında bilgi veren harika bir sitedir ve balıkçılık düzenlemeleri ve balıkçılık ruhsatları hakkında harika bir bilgi kaynağıdır.

Nereye gideceğinize karar verdikten sonra, hazırlanma zamanı. Yola çıkmadan önceki gece olta takımları, kamp sandalyesi, piknik battaniyeleri, piknikler, ilk yardım çantası, güneş gözlükleri, güneş şemsiyeleri, güneş kremi ve su geçirmez ürünler hazırlayın. Sabahları heyecanı artırır ve stresi azaltır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir