Mart 9, 2021
İrlanda’da Kate Middleton tarafından giyilen elbise, on yılın adı verilen elbise

İrlanda’da Kate Middleton tarafından giyilen elbise, on yılın adı verilen elbise

On yıllar boyunca modayı düşündüğümüzde, birkaç klasik öne çıkıyor: Marilyn Monroe’nun 50’li yıllardaki sıcak pembe elbisesi, 80’lerde Prenses Diana’nın gelinlik, 2000’lerde Jennifer Lopez’in Versace orman desenli elbisesi. Ama on yılın bir elbisesini nasıl seçersiniz?

Modada son 10 yıl, sosyal medyanın açıklama yapmayı çok daha kolay hale getirdiği ve daha da rekabetçi hale getirdiği bir kasırga oldu. Her hafta göz kamaştıran Kardashianlar göz kamaştırıyor ve Rihanna her görünümü tek kişilik bir moda şovu yapıyor, takip etmek zor.

Ama Vogue dergisi son birkaç yıldır tam da bunu yapıyor ve sonunda on yılın bir elbisesine karar verdi ve bunu çok iyi biliyoruz.

Moda İncil’i, The Vampire’s Wife’ın Falconetti elbisesine, Kate Middleton’ın bu yılın başlarında İrlanda’ya yaptığı gezide giydiği parıltılı yeşil ipek elbiseye ödül verdi.

Kate, Mart ayında üç günlük İrlanda turundayken göz kamaştırıcı gúna’yı giydi ve bu, gezinin en göz alıcı görünümü oldu.

Derin zümrüt rengi, metalik ipek patlaması trendine sahip Falconetti elbisesini ve bir kokteyl resepsiyonu için zarif bir seçim yaptı. Etek ucu ve bileklerdeki zarif fırfırlar Kate’in romantik tarzına mükemmel bir şekilde uyarken, yüksek yaka modaya uygun bir şekilde mütevazıydı.

Elbiseyi yeşil süet topuklu ayakkabılarla eşleştirirken, dramatik dokulu altın damla küpelerini ışıltılı altın bir debriyaj çantasıyla eşleştirdi. Saçları her zamanki gibi tam bukleler halinde giyildi, yumuşak ve dumanlı makyajı geceye uygun tuttu.

Vampire’s Wife, Nick Cave’in eski model ve eşi Susie Cave’e ait olup, romantik ve Edward döneminden ilham alan silüetleri, geniş etekleri, yapılandırılmış omuzları ve zarif fırfırları ile tanınmaktadır. Cave’in elbiseleri Alexa Chung ve Kylie Minogue’dan Princess Beatrice’e moda setinin en şıkları tarafından çok seviliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir