Mart 1, 2021
Roe McDermott’un sosyal uzaklaşırken çevrimiçi buluşma rehberi

Roe McDermott’un sosyal uzaklaşırken çevrimiçi buluşma rehberi

Roe McDermott, flört uygulaması kullanıcılarının sosyal mesafe ve izolasyon döneminde nasıl daha yaratıcı, özgün bağlantılar kazanabileceklerini inceliyor.

Bu karantina ve kendini tecrit zamanı, çiftlerin sevgiyi canlı tutmaları için şimdiden zorlayıcı olmaya başladı – ve serpinti gösterilmeye başlıyor. Çin’deki Xi’an’da, 2020’nin başında on milyondan fazla insan tecrit altına alındı.

Kısıtlamalar hafifletildiğinde, karantinaya alınan çiftler olağan yapılarını ve başa çıkma mekanizmalarını parçaladıkça, şehrin boşanma oranı yükseldi. ve temeldeki çatışmalar ve uyumsuzluklar birdenbire, kelimenin tam anlamıyla, kaçınılmaz hale geldi.

İngiltere ve ABD’deki boşanma avukatları benzer bir olgunun bu yıl daha sonra vurulacağını tahmin ediyorlar.

Peki koronavirüs gerçekten romantizmin ölüm çanı mı? Ya da daha çok romantizmin neye benzeyeceğini ve başkalarıyla olan bağlantılarımızdan ve ilişkilerimizden ne istediğimizi yeniden hayal etmemiz için bir fırsat mı?

Bekar insanlar için, bu tecrit zamanı bize arkadaşlık uygulamalarını nasıl kullandığımızı yeniden hayal etme, sık sık nesneleştiren ve hayal gücü olmayan bir sloganı yaratıcılığı, bağlantıyı ve eskiye yeni yaklaşımları kucaklayan bir buluşma sahnesine dönüştürme fırsatı verebilir mi moda romantizm?

Ön yargılarım ve tamamen anekdot niteliğinde, bilimsel olmayan araştırma bulguları hakkında açık olmak gerekirse: İrlandalıların çevrimiçi flört oyununun zayıf olduğuna inanıyorum. Yıllarca Amerika’da flört uygulamalarını yaşayan ve kullanan ve hala sık sık seyahat eden ve şehirlerindeki en iyi yapılması gerekenler için yerlileri bulmak için Tinder’ı kullanmayı seven biri olarak, Irish Tinder kullanıcılarının uluslararası meslektaşlarından çok daha az olası olduğunu buldum. profillerini ilginç veya orijinal yapmak için çaba sarfetmek bir yana, profillerini tamamen doldurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir