Mart 1, 2021
Deirdre O’Kane yeni şovu, parası ve dayanıklılığı hakkında

Deirdre O’Kane yeni şovu, parası ve dayanıklılığı hakkında

Deirdre O’Kane, RTÉ ekranlarının en yeni yüzü ve gece geç saatlere kadar yapılan ev sahipliğine yepyeni bir yaklaşım getiriyor.

Altı bölümlük RTÉ One serisi, Deirdre O’Kane Talks Funny, İrlanda’nın en sevilen komik yüzlerinden ve seslerinden bazılarının arkasındaki hikayeleri ortaya çıkaracak ve ülke için sahne ve ekran aracılığıyla neşe getiren kariyerleri kutlayacak.

Yepyeni eğlence şovu, komedyenin ülkenin en eğlenceli insanlarından bazılarının onları neyin harekete geçirdiğini ve birini gerçekten komik kılan şeyi öğrenmek için oturduğunu görecek ve ilk konuğu Pat Shortt ile başlıyor. bir hit olmak.

Bu RTÉ’nin hoş bir hamlesi ve Claire Byrne ve Sarah McInerney gibi ağır sikletlerin haberlerdeki ana sunum alanlarına geçtiğini gören bir program sarsıntısının parçası. Ancak haber ve yayıncılıkta hamleler yapılırken, eğlencede kadınlar burada her zaman bu kadar öne çıkmadı.

“Ben ilk değilim” diye alay ediyor. “Sanırım eğlencede son derece zayıf seçimler oldu. Yaş olduğum için mutluyum. Buna hazır olacağımı düşünmüyorum.”

Ufak tefek komedyen, sahne, televizyon, film ve tabii ki stand-up komedi ile 30 yıldır komedi işinde. Ancak, bu yılın Comic Relief’i Haziran ayında – Covid-19’un belirsizliğinin ortasında ve tıpkı insanların biraz, iyi, komik bir rahatlamaya ihtiyacı olduğu gibi – yıldızının parlamasını gerçekten sağladı.

Daha da etkileyici olanı, İrlanda’nın ilk Comic Relief TV programı olan fantastik şovun arkasındaki temel itici güç olmasıydı. 3Arena’daki popüler Paddy’s Night in Support of Comic Relief şovlarına öncülük etmişti, ancak ana yayından çekilmesi, kilitlenmenin çoğunu arkadaşlarını arayarak, bağlantılardan en iyi şekilde yararlanarak ve vizyonunu paylaşarak geçirdiği anlamına geliyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir