Mart 6, 2021
Tırnaklarınızın, ağda veya botoksunuzun hemen doldurulması gerekiyorsa ne yapmalısınız?

Tırnaklarınızın, ağda veya botoksunuzun hemen doldurulması gerekiyorsa ne yapmalısınız?

Yaşam Tarzı

Rutinde ani bir değişikliğe uyum sağlamak zordur. Şehri değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni bir bebeği karşılamak ya da koronavirüsün yayılması gibi daha aşırı ve beklenmedik bir şey olsun. Bizi geçindirecek rahatlatıcı ve tanıdık bir şeye sahip olmak her zamankinden daha önemli hale geliyor.

Şimdilik kapalı salonlar ve klinikler ile çoğu, geliştirdikleri bazı alışkanlıkların yanı sıra, bakımını nasıl yapacaklarını bilmedikleri manikür, ağda ve kozmetik prosedürler gibi güzellik uygulamalarına da sahip olmayacak , eğer gerçekten yapabilirlerse.

Bizi güzelleştirmeye yöneldiğimiz, stres katmanlarımızı masajla, ağda ile eriten insanlar için inanılmaz stresli bir zaman oldu.

Tropical Popical tırnak salonundan Andrea Horan, “Bir rollercoaster oldu” diyor. “İlk birkaç gün kızların iyi olduğundan emin olmaya ve bunları çözmeye odaklandım. Sonra bunu aştıktan sonra kesinlikle bir travma durumuna girdim. Biraz felç oldum.”

“İşletmemizi bir topluluk merkezi olarak kurduk, bu yüzden çoğu zaman sonuçtan çok bağlantılarla ilgili oldu. Paniklemeye başladım, tüm iş kararlarımı sorguladım.”

Ama ekledi: “En kötüsünün gelmesini bekleyen bir iş adamı olarak hayatınızı yaşayamayacağınız netliği geldi. Yaşamak ve yapmak istediğiniz işi yapmak zorundasınız,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir