Mart 1, 2021
Jack Whitehall: “Ayağa kalkma biraz para gerektiriyor”

Jack Whitehall: “Ayağa kalkma biraz para gerektiriyor”

Devasa özgeçmişi ve ekranda ve sahnede neredeyse sürekli varlığı göz önüne alındığında, Jack Whitehall’ın hala sadece 32 yaşında olduğunu unutmak kolaydır.

A League of Their Own’daki normal bir slottan babasıyla birlikte başrol oynamaya kadar Jack Whitehall: Babamla Yolculuk adlı komedi belgesel serisinde ve 2018’den beri Brit Ödüllerini sunan Whitehall’ın komedisi, Atlantik’in her iki yakasındaki izleyicileri memnun etti ve onu Twitter’da 6,1 milyon takipçi topladı.

Şimdi, AXA Health ile insanların keyifli ve ulaşılabilir yollarla aktif hale gelmelerine yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir kampanyaya dahil oldu. “Sağlıklı hissetmek,” diyor, “Zihinsel ve fiziksel olarak formda kalmanın eğlenceli yollarını bulmakla ilgili. Bu, egzersiz yapmanın zorlayıcı tarafına pek girmeyen insanları hedefliyor ve nedense başıma geldi.”

Sizi bunu yapmaktan ne alıkoyuyor? pic.twitter.com/X3TIkDq8nj

” Güzeldi , ama bazen kalabalığın yanında yürürdüm ve büyük bir şova geldiklerinde, bazılarında sahne arkasına sürüklenmenizi beklerler. şoförlü araba. Kaplamayı deldiğimi düşünüyorum! ”

“BBC için seyircisiz bir şov yaptım, tuhaf bir şekilde çok hoşuma gitti. Canlı bir seyirci karşısındayken alçakta asılı bir meyve varsa, bunun için ucuz bir kahkaha alır ve seyircinin olmaması beni Biraz daha beyinsel bir şekilde yazın. Biraz daha incelikli şakalar yapabilirsiniz.

“İngilizlerde seyirci dikkat etmediği için zaten bunun için eğitilmiş olduğumu hissediyorum. Orada insanlar var ama orası boş bir oda da olabilir! ”

” Kafamda boşluklar vardı. Geçen sene turumun sonuna doğru şovu 50 kez sahneledim ve sonra aniden, Netflix özel programımı kaydetmeden bir hafta önce boşaldım ve nerede olduğumu unuttum. Sahnede biraz arıza yaşadım – korkunçtu – ve önümüzdeki hafta için,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir