Mart 6, 2021
Kate Middleton, İrlandalı tasarım yapıyor

Kate Middleton, İrlandalı tasarım yapıyor

Asilleri görmeye alışkınız – özellikle Kate Middleton – dokuzlu giyinmiş. Göz alıcı etkinliklerde ve zarif nişanlarda çok başarılılar, ancak Anma Günü’nde İngiliz kraliyet ailesi çok farklı bir gösteri sergiliyor.

Cambridge Düşesi, bu yıl Londra’daki Cenotaph’ta daha sessiz bir törenle Anma Günü’nü kutladı ve bu olay için askeri esintili çarpıcı yeni bir ceket çıkardı.

Diğer yıllarda, tören kraliyet takviminin en önemli günlerinden biriydi ve halkın yanı sıra kraliyet ailesinin pek çok üyesinin de katıldığını görecekti. Ancak, bu yılki tören önemli ölçüde geri çekildi, sadece bazı kraliyet mensupları mevcut ve halktan yok.

Kraliçe, Covid-19’un patlak vermesinden bu yana ilk kez halka açık bir şekilde ortaya çıktı ve keskin bir şekilde tasarlanmış siyah takımını, onu ilk gördüğümüz siyah beyaz bir yüz maskesiyle eşleştirdi.

Kate özellikle çarpıcı bir hale geldi. görünüm, ısmarlama Catherine Walker askeri esintili ceket elbisesini piyasaya sürdü. Düşes genellikle o gün için askeri esintili bir kıyafet seçer ve bu özellikle çarpıcıydı.

İnanılmaz bir şekilde takılmış ve iyi tasarlanmış palto, yüksek mandalina yakalı, belde açılı örgülü süslemeli, siyah saçaklı yapılandırılmış apoletler ve bilekte kloş kollu ve gümüş düğmelerle vurgulanmıştır.

Catherine Walker, Düşes’in sıkı bir favorisi ve parçaları genellikle keskin yapılı omuzlardan askeri üniformaları taklit eden dikey dikişlere kadar askeri tasarımdan ilham alıyor.

Kate, İrlandalı tasarımcı Philip Treacy imzalı, siyah kadife şapka ve hacimli fiyonk motifli romantik ve kadınsı bir başlık ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir