Mart 6, 2021
Meghan, Los Angeles’ta özel kuşaklı bir ceketle Anma Günü’nü kutladı

Meghan, Los Angeles’ta özel kuşaklı bir ceketle Anma Günü’nü kutladı

Londra’nın Anma Günü kutlamalarından 5000 mil uzakta olabilirler, ancak Prens Harry ve Meghan Markle ne olursa olsun günü kendi yollarıyla kutladılar.

Bu yılın başlarında Los Angeles’a taşınan ve Montecito’da cömert bir eve yerleşen çift, Pazar günü Los Angeles Ulusal Mezarlığı’na kendi bahçelerinden topladıkları çiçekleri bıraktıkları özel bir ziyarette bulundu.

Prens Harry’nin artık kraliyet ailesinin temsilcisi olmadığı için Londra’daki Cenotaph’taki Anma Günü töreninde çelenk koyma izninin reddedildiği bildirildi.

Orduda 10 yıl görev yapan ve görev süresi boyunca Yüzbaşı rütbesine terfi eden Harry, hala karısıyla gününü kutladı,

Çift, biri Avustralya Kraliyet Hava Kuvvetleri’nde görev yapan, diğeri Kanada Kraliyet Topçusu askerleri için olmak üzere iki mezara çiçeklerini bıraktı.

Meghan’ın resmen giyinip resmen giyindiğini görmeyeli epey oldu, çünkü kraliyet sonrası hayatı dalgalı elbiseler, gevşek silüetler ve parlak renk patlamalarıyla tanımlanıyor. Bununla birlikte, özel kuşaklı bir paltoyla dışarı çıkarken gerektiğinde nasıl vay canına okuyacağını hala bildiğini kanıtladı.

Kate Middleton’ın Londra töreninde yaptığı gibi Meghan, firma favorilerinden biri olan ünlü bir ABD’li tasarımcı olan Brandon Maxwell’in özel tasarımını seçti. Düşes, kuşaklı A-line eteği ve keskin beliyle siyah kuşaklı yün saten başarısız ceket elbisesiyle göz kamaştırdı. < Bir çift siyah eldiven ekledi ve görünümü Londra merkezli tasarımcı Jennifer Chamandi'nin askılı siyah pompalarıyla tamamladı. 7.000 dolarlık Cartier Tank Française saati ve 6.550 dolarlık Cartier Love bileziği gibi en sevdiği aksesuarlardan bazılarına ışıltı kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir