Haziran 14, 2021
Holly Willoughby, sürdürülebilir İrlanda tasarımında boho şıklığı yakaladı

Holly Willoughby, sürdürülebilir İrlanda tasarımında boho şıklığı yakaladı

İrlanda tasarımlarını savunan Amy Huberman ve Laura Whitmore gibi stil kraliçeleri ile tek başına GAA şortlarını bir şey yapan Paul Mescal arasında , İrlanda modası bir an yaşıyor.

Covid-19’un patlak vermesinden bu yana yerli yeteneklere daha fazla odaklanarak, daha çoğumuz kendi kıyılarımızdaki inanılmaz tasarımcılara uyanırken, Simone Rocha ve Richard Malone gibi ağır sikletler pistlerde göz kamaştırmaya devam ediyor.

Ama Emerald Isle balonunun dışında biri tarafından bizden birinin desteklendiğini görmek heyecan verici bir şey, bu yüzden Holly Willoughby’nin bu hafta İrlandalı bir tasarımı salladığını görmekten özellikle memnun kaldık.

This Morning sunucusu, stil konusunda asla bir adım atmıyor, bu nedenle İrlandalı bir markaya neredeyse yedi milyon Instagram takipçisine onay mührü vermesi gerçekten büyük bir övgü.

Willoughby, bu sabahki ev sahipliği için, Dublin doğumlu Sarah Plunkett Chadwick ve Cheshire doğumlu Nicola Orme’nin Belfast’ta bulunan Queens of Archive markasından çiçekli bir elbise seçti.

70’lerin boho stilinin eğlenceli ve feminen yorumuyla tanınan parçaları, hepsi Nicola ve söz konusu “arşiv” tarafından toplanan yadigarı baskılardan ve vintage silüetlerden ilham alıyor. Tam kollar, kısa etekler, açık sırtlar ve etkileyici baskılar markanın ayırt edici özellikleridir ve zaten Laura Whitmore’un sıkı favorisi Amy Huberman’ın

İkili “işleri yavaşlatmanın” büyük hayranları olduklarını söylediği için sürdürülebilirlik de markanın merkezinde yer alıyor. Parçalar sınırlı satışların bir parçası olarak satılır ve mümkün olan yerlerde bitki bazlı malzemeler kullanılır.

Willoughby, 60’lı yıllardan ilham alan, cesur pembe ve kırmızı çiçek desenli mini elbise, hacimli kollar, büzgülü bilekler, daralan bir bel ve kat kat pilili eteğe sahip Marianne Rosa elbise için seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir