Mayıs 13, 2021
Kate Middleton, suni kürk süslemeli kışlık paltoyu yeniledi

Kate Middleton, suni kürk süslemeli kışlık paltoyu yeniledi

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir ıslık durdu ve Cambridge Dükü ve Düşesi, Windsor Kalesi’ndeki Kraliçe ile nadir bir fotoğraf görüşmesi yaparak ‘mini turlarını’ şık bir şekilde kapatıyor.

Cambridge Dükü ve Düşesi, İngiltere’yi ilk kez Kraliçe Victoria tarafından kullanılan Kraliyet Treni ile gezerek, haraç turlarına tam hızda çıktılar. Çift, ülke çapında ön saflarda çalışan işçileri kutlamak için tura çıktı ve Pazar günü hareketli Euston tren istasyonunda başladı.

Çift, “ulus için bu inanılmaz derecede zorlu yılda toplulukları desteklemek için yukarıda ve öteye giden bireylerin ve kuruluşların ilham verici çalışmalarına saygı göstermek için” İngiltere, İskoçya ve Galler’i ziyaret ederek ülkeyi gezdi. Instagram sayfalarında duyurdular.

Ve son durakları Kraliçe’nin kendisiyle yaptığı nadir bir fotoğraf görüşmesiydi. Prens Charles, Cornwall Düşesi, Prenses Anne ve Wessex Kontu ve Kontes fotoğraflı aramaya katılarak, Kraliçe’nin pandemiden önce oğlu ve kraliyet ailesinin diğer kıdemli üyeleriyle ilk kez fotoğraflanmasını sağladı.

Kraliyet ailesi, fotoğraftan sonra sahada kurulan bir kayan yazı içinde cephe hattı işçileriyle sohbet etmek için zaman harcadılar.

Büyüleyici olay için Kate, Catherine Walker ceketini yeniden giyerek tarzını öne çıkardı, bu sefer suni kürk süslerle yeniden düzenlendi. Çarpıcı uzun çizgili, kruvaze ceket, zengin bir zümrüt yeşili olup zıt siyah ve gümüş düğmelere sahiptir.

Ceket tanıdık geliyorsa, bunun iyi bir nedeni var: Kate’in bu Mart ayında İrlanda’ya giderken giydiği göz kamaştırıcı kıyafetlerden biriydi. Ancak, biraz şenlikli bir güncelleme aldı.

Trendlere meraklı gözünü gösteren Düşes, Troy London imzalı derin orman yeşili içinde Faux Fur Lapel Collar modelini ekledi. Kürk süslemesi eklemek, bir ceketi hayata yeniden kirletmenin en kolay yollarından biridir ve yılın bu zamanında inanılmaz derecede şenlikli görünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir