Haziran 14, 2021
Festival sezonu için maskeye dayanıklı ruj

Festival sezonu için maskeye dayanıklı ruj

Suzy, RTÉ Pazarlama Ekibinde Kıdemli Sosyal Liderdir. Boş zamanlarında iç mekanlara, teknolojiye, modaya, yemeğe ve güzelliğe bayılır. …

Ruj her zaman en sevdiğim makyaj ürünüm olmuştur. İyi bir dudak (ve güçlü bir kaş) ile her şeye hazırım. Annemin kalıcı olarak mükemmel rujuyla bir ilgisi olabilir; bizi okula bırakmadan, çöp kutularını çıkarmadan, ön kapıyı açmadan veya telefona cevap vermeden önce (FaceTime öncesi) uygulanır.

Parıltılı bir parlaklık veya canlı bir kırmızı olsun, dudak ürünleri denemeye kesinlikle bayılıyorum ve hatırlayabildiğim kadar uzun süredir yaptım.

Bu bayram sezonunda makyaj rutinimin en iyi kısmını bırakmaya hiç niyetim yok, bunun yerine pullu maskem süslenmeden önce, sırasında ve sonrasında dudak ürünlerimin yerinde kalmasını sağlamak için adımlar atacağım.

İlk olarak, maske ve leke tutmayan şenlikli dudaklar için bazı adımlar:

Şu anda piyasadaki daha neşeli rujlardan bazılarını listelemeden önce, eğer değilseniz güçlü bir dudak rengi için ama yine de bu şenlikli dalgalanmaları hissetmek istiyorum (üzgünüm Maura Higgins), ışıltılı bir alternatif önerebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir